Kultura i muzyka kurpiowska to już przeszłość? O tym, że obie mają się dobrze, przekonali się uczestnicy osiemnastych już, Ogólnopolskich Dni Kultury Kurpiowskiej, które przez weekend trwały w Nowogrodzie. Na scenie występowały zespołu i kapele ludowe, śpiewacy i osoby mówiące gwarą kurpiowską. Nie zabrakło też stoisk z ręcznie wykonanymi ozdobami czy prawdziwym, swojskim chlebem.
Od osiemnastu lat Dni Kultury Kurpiowskiej to czas, kiedy mieszkańcy tych terenów próbują ocalić od zapomnienia tradycyjne zawody, jadło i muzykę. Pokazują przyjezdnym, że kultura kurpiowska może istnieć obok nowoczesnej i być oddechem w zabieganej codzienności.
Dlatego przez dwa dni na scenie występują zespoły i kapele ludowe oraz indywidualni śpiewacy. Ich występy przeplatane są wykładami naukowymi. W tym roku o gwarze i kulturze kurpiowskiej mówiła prof. Barbara Falińska.
Obok sceny swoją twórczość prezentowali artyści kurpiowscy, m.in. ceniony Kazimierz Krupiński. Można też było spróbować kurpiowskich przysmaków- chleba ze smalcem, fafernuchów czy piwa kozicowego.