Reklama

Legenda ŁKS-u skończyła karierę. Reinaldo Melão do Nascimento powiedział „stop”

Reinaldo Melão do Nascimento, jedna z ikon ŁKS-u Łomża, zakończył zawodową karierę piłkarską. 

Pożegnanie zawodnika z ŁKS-em miało miejsce podczas pierwszego w poprzednim roku meczu o punkty, kiedy kibice mogli uhonorować wieloletniego obrońcę biało-czerwonych.

Brazylijczyk trafił do Łomżyńskiego Klubu Sportowego przed sezonem 2015/2016 i przez osiem i pół sezonu stał się jednym z filarów drużyny. Jeszcze kilka miesięcy temu cieszył się z awansu do III ligi, a w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 zaliczył 11 spotkań (łącznie 499 minut) i zdobył bramkę w przegranym 2:4 meczu z Concordią Elbląg.

Reklama

Łącznie Reinaldo Melão do Nascimento wystąpił w barwach ŁKS-u 317 razy, zapisując się złotymi zgłoskami w historii klubu. Wychowanek słynnego Botafogo Rio de Janeiro po odejściu z Łomży grał jeszcze w Orle Kolno.

Jego profesjonalizm i oddanie klubowi pozostaną w pamięci kibiców na długo.

fot. ŁKS Łomża

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/11/2025 20:09
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości