Reinaldo Melão do Nascimento, jedna z ikon ŁKS-u Łomża, zakończył zawodową karierę piłkarską.
Pożegnanie zawodnika z ŁKS-em miało miejsce podczas pierwszego w poprzednim roku meczu o punkty, kiedy kibice mogli uhonorować wieloletniego obrońcę biało-czerwonych.
Brazylijczyk trafił do Łomżyńskiego Klubu Sportowego przed sezonem 2015/2016 i przez osiem i pół sezonu stał się jednym z filarów drużyny. Jeszcze kilka miesięcy temu cieszył się z awansu do III ligi, a w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 zaliczył 11 spotkań (łącznie 499 minut) i zdobył bramkę w przegranym 2:4 meczu z Concordią Elbląg.
Łącznie Reinaldo Melão do Nascimento wystąpił w barwach ŁKS-u 317 razy, zapisując się złotymi zgłoskami w historii klubu. Wychowanek słynnego Botafogo Rio de Janeiro po odejściu z Łomży grał jeszcze w Orle Kolno.
Jego profesjonalizm i oddanie klubowi pozostaną w pamięci kibiców na długo.
fot. ŁKS Łomża