Reklama

Liga Oldboyów. Zbierz ekipę i ruszajcie!

21/08/2024 14:21

We wrześniu ruszą rozgrywki dla panów, którzy mają 35 lat i więcej. Zmagania będą się odbywać na boiskach w powiecie ostrołęckim.

- Karta zgłoszenia, akceptacja regulaminu, wpisowe i gramy. Kurpiowska Liga Oldboy 35+ to projekt w dynamicznej fazie rozwoju. Kolejne edycje cieszą się coraz większą popularnością w regionie. Budujemy dobrą markę piłki nożnej dla weteranów.

Mecze będą rozgrywane na boiskach Orlik znajdujących się w naszym regionie, raz w tygodniu w piątek od godz. 18:00 - mówi Robert Niedzwiecki.

Organizator rywalizacji zaprasza także do współpracy: jednostki samorządu terytorialnego, firmy, instytucje i osoby prywatne. - Wsparcie naszego projektu gwarantuje promocję waszej marki, waszych działań w naszych social mediach i podczas trwania ligi - dodaje.

Reklama

SZCZEGÓŁY
Wpisowe: 700 zł/drużyna
Czas gry: 2x20 min
Drużyna: 15 osób (gramy 5+1)
ZAPISY
tel. 607 084 012
e-mail: projektradomir@gmail.com

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/08/2024 14:25
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości