Dziś na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbędzie się konferencja Stowarzyszenia Łomżyńskie Forum Samorządowe, podsumowująca lata pracy stowarzyszenia (2015-2024). Prezes Lech Marek Szabłowski oraz Zarząd Stowarzyszenia przedstawią osiągnięcia i zaplanowane inicjatywy.
Wydarzenie będzie transmitowane online na portalu mylomza.pl, umożliwiając dostęp szerszej publiczności. Zapraszamy do udziału i śledzenia konferencji, która dostarczy informacji o aktualnych i przyszłych projektach wpływających na lokalną społeczność.