O godz. 13:00 rozpoczęło się spotkanie ŁKS-u Łomża z Wisłą II Płock.
Znamy wyjściowy skład biało-czerwonych. Marcin Płuska posłał do boju taką "jedenastkę"
1. A. Olszewski
5. Zieleniecki
7. Owczarek
10. Bielka
11. Winsztal
14. Chojczak
18. Bernatowicz
19. Wenger
20. B. Olszewski
29. Antkowiak
98. Karmański
Rezerwowi:
Rybchynskyi, Mich, Majbański, Sauczek, Tarnacki, Niewiadomski, Żebrowski, Kuźma, Orzechowski.