Reklama

ŁKS 1926 Łomża. Kolejne wzmocnienia przed rundą wiosenną

25/01/2021 08:08

Paweł Wasiulewski i Konrad Kamienowski to kolejni zawodnicy, którzy wzmocnią zespół "biało-czerwonych" przed rundą wiosenną.

Konrad Kamienowski ostatnie dwa sezony spędził w drużynie Wissy Szczuczyn. Dla ŁKS-u na poziomie III-ligi rozegrał 95 spotkań.

"Chyba żadnemu kibicowi Naszego zespołu nie trzeba przedstawiać 24-letniego wychowanka ŁKS-u. Konrad może grać zarówno na prawej stronie obrony, jak też w środku bloku defensywny, a w razie konieczności także w linii pomocy" - przekazuje klub.

Paweł Wasiulewski przez ostatnie 1,5 roku również grał dla Wissy Szczuczyn. Wcześniej przez 4 sezony reprezentował Łomżyński Klub Sportowy.

Reklama

"Paweł Wasiulewski jest wychowankiem Mazura Pisz, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Od kilku lat jest zawodowo i życiowo związany z Naszym miastem. Podczas czterech lat występów w ŁKS-ie rozegrał 92 spotkania na poziomie III-ligi. Witamy w Łomży po krótkiej przerwie!"

Dodajmy, że ŁKS 1926 Łomża jest już po dwóch sparingach

ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:3 (0:2)

Jagiellonia II Białystok (III liga) - ŁKS 1926 Łomża 4:2 (3:1)

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości