Reklama

ŁKS 1926 Łomża ma nowego trenera

17/09/2020 08:32

Od wczoraj (16.09) obowiązki trenera zespołu seniorów ŁKS-u pełni Tomasz Staniórski.

Tomasz Staniórski to rówieśnik dotychczasowego trenera Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Urodził się czterdzieści lat temu w Białymstoku, ale jest wychowankiem ŁKS-u. To jeden z kilkunastu zawodników, którzy w biało-czerwonej koszulce z herbem naszego klubu rozegrali ponad 200 spotkań. Ma ich dokładnie 211, strzelając przy tym 19 bramek. Ostatni raz w naszych barwach na boisku wystąpił wiosną 2015 roku. W swojej karierze reprezentował również Wigry Suwałki, Ruch Wysokie Mazowieckie, Warmię Grajewo, Koronę Ostrołęka, Narew Ostrołęka, Olimpię Zambrów oraz czwartoligowego Holmlia SK z Norwegii. Jako szkoleniowiec na poziomie seniorskim w 2019 roku prowadził Koronę Ostrołęka. Jest trenerem w Młodzieżowym Łomżyńskim Klubie Sportowym. Ostatnio trenował chłopców z rocznika 2007 oraz 2002-2003 (junior starszy). Pracę z seniorami będzie łączył z prowadzeniem tego ostatniego rocznika, którego zawodnicy w kolejnym sezonie będą wchodzili już w wiek seniora. - czytamy w komunikacie. 

Tomasz Staniórski zadebiutuje na ławce trenerskiej już w najbliższą niedzielę. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Sokołem Sokółka. Obecnie ŁKS zajmuje 7. miejsce w tabeli IV ligi podlaskiej. W ostatnich trzech spotkaniach zawodnikom z Łomży nie udało się zdobyć ani jednego punktu.

Reklama

"Zarząd pragnie podziękować jednocześnie za dotychczasową współpracę trenerowi Robertowi Speichlerowi. Życzymy powodzenia w dalszej przygodzie trenerskiej" - przekazje klub. 

fot. ŁKS 1926 Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości