Nowy autokar Łomżyńskiego Klubu Sportowego został dziś oficjalnie zaprezentowany tuż po sparingowym spotkaniu z Wissą Szczuczyn. Autokar, który udostępniła firma Eurobus, a okleiła Drukarnia XXL Format z Łomży, prezentuje się naprawdę okazale i z pewnością będzie świetnie promował ŁKS jak i całe miasto.
Oklejenie autokaru barwami ŁKS-u to pomysł Marcina Grodzkiego, który udanie zgromadził przy jego realizacji grono ludzi, których zaangażowanie zaowocowało tym, co widzimy na zdjęciach. Grafikę z dużym rozmachem zaprojektował Daniel Bajkowski i z białego, niczym nie wyróżniającego się autobusu powstał rzucający się w oczy pojazd, którym, jak głosi umieszczone na nim hasło, nasi piłkarze będą jeździć po zwycięstwa.
- Zaczęło się od rozmowy na temat klubu i jego wizerunku. Stwierdziliśmy z grupą znajomych, że można to zrobić troszeczkę lepiej, żeby ten klub był rozpoznawalny, żeby się lepiej ludziom kojarzył - opowiada o początkach projektu Grochu. - Oczywiście tego by nie było gdyby nie pomoc naszych partnerów w tym firmy XXL Format, która jest wykonawcą tej reklamy no i oczywiście naszego przewoźnika, firmy Eurobus. To jest świetny przykład tego, co można zrobić jeżeli połączy się kilka kreatywnych umysłów i jest dobra wola współpracy z każdej ze stron - podkreśla Marcin Grodzki.
Okazją do oficjalnej prezentacji autokaru ŁKS-u był dzisiejszy, ostatni przez startem rozgrywek, mecz sparingowy z Wissą Szczuczyn. ŁKS bardzo pewnie pokonał czwartoligowca 4:0 i już za tydzień po raz pierwszy pojedzie nowym autokarem na ligowe spotkanie do Ełku. Czy po zwycięstwo? Trener Biało-czerwonych Mateusz Miłoszewski uważa, że będzie to bardzo trudne spotkanie, ale jest przekonany o tym, że zespół jest dobrze przygotowany do rundy i tego meczu.
- Przygotowania przebiegły w miarę zgodnie z planem. To, co chcieliśmy zrealizować - zrealizowaliśmy, bez żadnych kontuzji. Dzisiaj wszyscy byli gotowi do grania. To jest największy plus, że przez ten okres przygotowań przebrnęliśmy bez urazów - mówi opiekun ełkaesiaków. - Będzie to na pewno bardzo trudny mecz, bardzo ważny bo są bezpośrednio za nami w tabeli więc na pewno to będzie trudne spotkanie, ale będziemy do niego dobrze przygotowani - zapewnia Mateusz Miłoszewski.
ŁKS przed rundą wiosenną pozyskał tez kilku nowych zawodników. O dwóch z nich informowaliśmy już wcześniej, a trzech kolejnych ma dzisiaj związać się z klubem. Po podpisaniu umów mają zostać zaprezentowani, a dziś o każdym z nich kilka słów powiedział trener..