Już 8 sierpnia ŁKS 1926 Łomża rozpoczyna ligowe rozgrywki w sezonie 2020/2021. Chociaż czas pandemii zmienił nasze codzienne funkcjonowanie i uderzył we wszystkie sfery życia, to biało-czerwoni wracają po długiej przerwie wzmocnieni doświadczonymi zawodnikami i zmotywowani do walki. Celem jest uplasowanie się pod koniec rundy jesiennej w czołówce tabeli.
- Taki jest nasz cel, aby każdy kolejny mecz w tej rundzie wygrywać - zapowiada prezes klubu Łukasz Uściłowski.
Co zmieniło się w łomżyńskim klubie? Zapraszamy na rozmowę z prezesem, trenerem i zawodnikami!