Wynikiem 5:6 zakończyło się rozegrane w Kolnie spotkanie w ramach 1/8 Okręgowego Pucharu Polski.
Biało-czerwoni wrócili z Kolna jako zwycięzcy, chociaż spotkanie do łatwych na pewno nie należało. Świadczy o tym końcowy wynik (5:6). Łącznie podczas meczu piłka w siatce lądowała aż 11 razy.
Orzeł Kolno - ŁKS Łomża 5:6 pd. (3:1, 5:5, 5:6)
Bramki dla ŁKS-u: Dzierzgowski x2, Tarnowski x2, Brzozowski, gol samobójczy.
Zawodnicy ŁKS-u zapewnili sobie awans do 1/4 finału Okręgowego Pucharu Polski, jednak kolejne spotkania pucharowe rozegrane zostaną dopiero 14 kwietnia. Oprócz ŁKS-u w rozgrywkach pozostają: Puszcza Hajnówka, Olimpia Zambrów, Wissa Szczuczyn, KS Śniadowo i Jagiellonia II Białystok.
W najblższą sobotę ŁKS 1926 Łomża ponownie zmierzy się z Orłem Kolno i ponownie mecz odbędzie się w Kolnie. Tym razem stawką będą 3 ligowe punkty.
/zdj. ilustracyjne/