Wynikiem 4:0 zakończyło się sobotnie spotkanie ŁKS-u 1926 Łomża z MOSP-em Białystok.
Za nami 12 kolejka IV ligi podlaskiej w sezonie 2020/2021. Biało-czerwonym udało się pokonać zespół MOSP-u Białystok i zdobyć cenne trzy punkty.
- Z treningu na trening, z tygodnia na tydzień wygląda to coraz lepiej - komentuje Tomasz Staniórski, trener ŁKS-u. - Myślę, że jeżeli dalej będziemy zmierzać w tym kierunku, w którym idziemy, to nawet w kontekście drużyn z czołówki tabeli będziemy mówić, że sobie spokojnie z nimi poradzimy.
ŁKS 1926 zajmuje obecnie siódmą pozycję w ligowej tabeli. Zawodnicy z Łomży zdobyli dotąd dwadzieścia punktów, wygrali sześć spotkań, przegrali trzy i dwukrotnie zremisowali.
W tym tygodniu biało-czerwonych czeka wyjazdowe spotkanie z Cresovią Siemiatycze. Mecz odbędzie się 17 października.
ŁKS Łomża - MOSP Białystok 4:0 (2:0).
Bramki:: Tarnowski, Jastrzębski, Dzierzgowski x2.
W głównym materiale VIDEO zamieściliśmy komentarz trenera Tomasza Staniórskiego. Poniżej retransmisja meczu: