Pierwszej porażki w czwartym meczu kontrolnym podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej III ligi doznali w sobotę piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża. Podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego zmierzyli się w Zambrowie z tamtejszą II-ligową Olimpią, która okazała się lepsza o jednego gola.
Mecz miał wyrównany przebieg i żadna z drużyn nie mogła narzekać na brak okazji do pokonania bramkarza rywali. Skuteczniejsi jednak okazali się gospodarze, którzy za sprawą Fabiana Piaseckiego objęli prowadzenie w 80. minucie spotkania. II-ligowiec utrzymał tę minimalną przewagę do końca meczu.
W składzie ŁKS-u na ten mecz znalazło się czterech testowanych piłkarzy. Od początku spotkania kolejny już raz miał okazję zaprezentować swoje umiejętności na lewej obronie były zawodnik Startu Działdowo. W drugiej połowie dołączyło do niego jeszcze trzech piłkarzy, którym przygląda się opiekun biało-czerwonych.
Skład ŁKS-u: (I połowa) Wienczatek – testowany, Melao, Wasiulewski, Kamienowski – Maćkowski, Baranowski, Rydzewski, Gałązka – Drażba, Tarnowski.
(II połowa)Lipiec – testowany, Melao, Wasiulewski, Kamienowski – testowany, Kacprzyk, Brzozowski, testowany – Sadowski, testowany.
Następny mecz kontrolny ŁKS 1926 Łomża rozegra w najbliższą środę, 8 lutego. Rywalem biao-czerwonych będzie, występująca w I lidze, Pogoń Siedlce. Mecz zostanie rozegrany na boisku rywali.