Beniaminek Klasy Okręgowej wciąż zadziwia.
Piłkarze Tomasza Staniórskiego wygrali dziesiąty mecz w sezonie, a piąty na wyjeździe. Dziś ŁKS II wygrał 2:0 na boisku Sokoła Sokółka.
W 42 minucie prowadzenie biało-czerwonym dał Jakub Proniewski. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry podwyższył i postawił kropkę nad "i" Bartosz Chorążewicz.
Łomżanie są liderem rozgrywek i mają dwa punkty więcej od GKS-u Gródek, który pokonał 1:0 Orlęta Czyżew.
Już 29 październiak kolejny mecz. I to jaki! Do Łomży przyjedzie wicelider z Gródka. Początek starcia o godz. 19:00. Będzie się działo!
fot. Rafał Lesicki