Już w sobotę wielkie emocje. Na taki mecz nie trzeba nikogo zapraszać. Do Łomży przyjedzie GKS Bełchatów.
Ekipa, która w przeszłości walczyła o Ekstraklasę obecnie jest zespołem, który chce włączyć się do walki o awans do II ligi. Z pewnością pojawią się fani ekipy przyjezdnych. Nasi liczą na doping biało-czerwonych!
Oprócz emocji na boisku, czekają Was również atrakcje: stoisko z gadżetami klubowymi, przepyszna stadionowa gięta, a dla najmłodszych malowanie twarzy i dmuchańce!
Zapowiedź spotkania zobacz TUTAJ.