Reklama

ŁKS Łomża. Antkowiak: Jesteśmy gotowi mentalnie i fizycznie

W sobotę o godzinie 14:00 ŁKS Łomża zmierzy się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki w meczu 11. kolejki III ligi. Biało-czerwoni będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę po dwóch spotkaniach bez wygranej.

Podopieczni Marcina Sasala w ostatniej kolejce zremisowali u siebie 1:1 z Wigrami Suwałki. Tydzień wcześniej ulegli 0:2 Ząbkovii Ząbki. Ostatnie zwycięstwo łomżyńskiej drużyny miało miejsce 6 września, kiedy to ŁKS pokonał na własnym stadionie Olimpię Elbląg 3:0.

Jednym z liderów ofensywy ŁKS-u pozostaje Hubert Antkowiak. 29-letni napastnik jest w dobrej formie. W 9 meczach ligowych zdobył już 7 bramek. Przed sobotnim starciem podkreśla determinację całej drużyny:

- Jest bardzo dobre nastawienie w drużynie, na pewno nie zabraknie nam koncentracji od pierwszych minut, bo jedziemy do Tomaszowa Mazowieckiego, aby zgarnąć 3 punkty. Lechia to wymagający rywal, ale to my chcemy narzucić własny rytm gry. Drużyna jest zmobilizowana, jesteśmy gotowi mentalnie i fizycznie - zapowiada Antkowiak.

Reklama

Lechia Tomaszów Mazowiecki to solidny zespół, zwłaszcza na własnym stadionie. ŁKS będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, by wywieźć komplet punktów z trudnego terenu. Początek meczu w sobotę o godzinie 14:00.

fot. Rafał Lesicki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości