Portal uSports ogłosił plebiscyt na najlepszego środkowego obrońcę III ligi. Wśród nominowanych znalazł się defensywy - Kamil Wenger.
A teraz zadanie dla Was. Należy wejść w TEN LINK. Następnie wybrać odpowiednią reakcję w poście. A na koniec w komentarzu u Nas napisać - Gotowe! Głosowanie trwa do czwartku 13 czerwca do godziny 20:00.
Oprócz Kamila wśród nominowanych znaleźli się: Jakub Bartosiński (Unia Skierniewice), Aleksander Gajger (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Eryk Zwoliński (Pelikan Łowicz) oraz Jan Ziółkowski (Legia II Warszawa).
Wiecie kto ma wygrać! Do dzieła. Pokażmy biało-czerwoną siłę ŁKS-u.fot. Gosiewski Fotografia