O godz. 16:30 początek meczu ćwierćfinałowego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. ŁKS Łomża zagra z Jagiellonią II Białystok.
- Jestem pozytywnej myśli. Prezentujemy dobrą dyspozycje. Każdy poprzedni mecz był dla nas budujący, z każdego wyciągnęliśmy wnioski i ze spotkania na spotkanie chcemy prezentować jeszcze lepszy poziom - mówi Adrian Bielka.
20-latek przyznaje, że cieszą wyniki ostatnich spotkań. - Twardo stąpamy po ziemi, wiele pracy przed nami. Ostatnio pokonaliśmy Jagiellonię II na wyjeździe. Dzisiaj gramy u siebie przed naszymi kibicami, więc będziemy zdeterminowani, żeby wygrać to starcie. Zespół się rozwija, każdy sobie ufa, co przynosi efekty - dodaje.
Bielka ma nadzieję na dobry wynik. - Jesteśmy głodni zwycięstw i tylko to nas interesuje, z każdym ze spotkań niezależnie od przeciwnika. Podchodzimy do Jagielloni II z szacunkiem bo zdajemy sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwe spotkanie, ale wiemy na co nas stać, więc jestem spokojny o rezultat dzisiejszego meczu - kończy.
fot. Gosiewski Fotografia