Reklama

ŁKS Łomża. Bielka: Kluczem wzajemne zaufanie

15/05/2024 15:06

Przed zespołem z Łomży mecz z Bronią Radom. Czy nasi ponownie wygrają? O której miejsce walczy ŁKS? Co jest kluczem zwyciężania? Zapraszamy na wywiad z Adrianem Bielką, którą w spotkaniu z Pelikanem zdobył hat-tricka.

ROZMOWA Z Adrianem Bielką, zawodnikiem ŁKS-u Łomża
Kluczem wzajemne zaufanie
Adrian, który to hat-trick w seniorskiej piłce?

- Był to mój pierwszy hat-trick w piłce seniorskiej. Na pewno bardzo się cieszę. 
Czy się spodziewałeś?
- Takich rzeczy raczej nie da się założyć, ale na pewno jestem bardzo zadowolony, że dołożyłem cegiełkę do zwycięstwa zespołu.
Jak podsumujesz mecz z Pelikanem?
- Bardzo dobrze wykonaliśmy założenia oraz plan, który został nakreślony przez nasz sztab. Wiedzieliśmy, że będzie dużo starć fizycznych i walki. Trener przygotował nas na to. Musieliśmy momentami pocierpieć i mądrze grać bez piłki, ale to przyniosło efekt.
Wasze wyniki chyba nie są przypadkiem?
- Jesteśmy zgranym zespołem. Dobrze się czujemy, rozumiemy się nawzajem i skupiamy się na realizacji założeń na dany mecz. Sztab przygotowuje plan i założenia, a my staramy się jak najlepiej z nich wywiązać. Uważam, że dużą zasługą tego, że nie możemy mówić o przypadku w kontekście wyników jest wzajemne zaufanie.
W które miejsce mierzycie na koniec sezonu?
- Chcemy wygrywać każdy kolejny mecz. Które miejsce to przyniesie w końcowym rozrachunku? Zobaczymy. Teraz skupiamy się na dzisiejszym meczu z Bronią. Cieszy zwycięstwo w Łowiczu, ale to już za nami. Teraz czas na radomian. Zapraszam na stadion.

fot. Rafał Lesicki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości