Biało-czerwoni wygrali siódmy mecz w sezonie!
Podopieczni Marcina Płuski pokonali 3:0 Jagiellonię II Białystok. Nasi objęli prowadzenie w 51 minucie za sprawą Wiktora Walczaka. Łomżanin, który przez półtora roku występował w drużynach młodzieżowych "Jagi" trafił po wrzucie z autu Huberta Micha. 24-latek zrobił sobie spóźniony prezent na 24 urodziny, które obchodził 28 marca. Dla niego to premierowe trafienie w tym sezonie.
Podwyższył Luis Felipe Silva da Silva. Brazylijczyk skończył kontrę ŁKS-u i zagranie od Huberta Antkowiaka. Dla 29-latka to drugi gol w bieżących rozgrywkach. Kropkę nad "i" postawił Szymon Kuźma.
ŁKS triumfował pod balonem w Białymstoku. Nasi zrównali się punktami z Jagiellonią II i przeskoczyli żółto-czerwonych w tabeli, gdyż mają lepsi bilans bezpośrednich meczów. W tym momencie jest czas na radość, ale też czas na odpoczynek i przygotowanie się do kolejnego starcia.
Będzie się działo. 20 kwietnia o godz. 16:00 ŁKS Łomża rozpocznie domowy mecz z GKS-em Bełchatów. Czy kogoś trzeba zapraszać na taki hit? Chyba nie! Do zobaczenia!
Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łomża 0:3 (0:0)
Bramki: Walczak 51', Felipe 71', Kuźma 90+6'.