W weekend piłkarze ŁKS-u Łomża ograli 3:0 GKS Bełchatów. Dwóch graczy ekipy otrzymało nominację do Jedenastki Kolejki.
Według portalu uSports na wyróżnienie zasłużyli: Kamil Wenger oraz Adrian Bielka. Pierwszy z nich jest prawdziwym szefem defensywy biało-czerwonych, zaś Bielka zdobył pierwszego gola w barwach łomżyńskiego klubu, a do tego zaliczył asystę przy trafieniu Huberta Antkowiaka.
Gratulacje!
fot. Gosiewski Fotografia