Reklama

ŁKS Łomża. Gołaszewski zrezygnował. Znamy następcę

08/06/2024 09:34

Adrian Gołaszewski nie działa już w zarządzie ŁKS-u Łomża. 

4 czerwca dotychczasowy wiceprezes klubu złożył rezygnację z pełnionej funkcji na ręce zarządu. Adrian Gołaszewski chce skupić się na owocnej pracy w Radzie Miasta Łomża.

Dzień wcześniej na zebraniu Łomżyńskiego Klubu Sportowego została podjęta uchwała o powołaniu Radosława Rogalskiego do pełnienie funkcji członka w zarządzie ŁKS-u. Życzymy powodzenia.

fot. Gosiewski Fotografia

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/06/2024 11:09
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości