Adrian Gołaszewski nie działa już w zarządzie ŁKS-u Łomża.
4 czerwca dotychczasowy wiceprezes klubu złożył rezygnację z pełnionej funkcji na ręce zarządu. Adrian Gołaszewski chce skupić się na owocnej pracy w Radzie Miasta Łomża.
Dzień wcześniej na zebraniu Łomżyńskiego Klubu Sportowego została podjęta uchwała o powołaniu Radosława Rogalskiego do pełnienie funkcji członka w zarządzie ŁKS-u. Życzymy powodzenia.
fot. Gosiewski Fotografia