Kolejny zawodnik związał się nową umową z ŁKS-em Łomża.
Przynajmniej do końca najbliższego sezonu w zespole będzie występował Hubert Mich. 22-latek trafił do biało-czerwonych z Olimpii Grudziądz. W pierwszym sezonie zanotował 27 meczów. Na boisku spędził 2347 minut. Zdobył dwie bramki. Trzykrotnie obejrzał napomnienia, a w starciu z Mławianką Mława zszedł z boiska po dwóch żółtych kartkach. Hubert rozegrał aż 22 pełne mecze. Co ciekawe, ani razu nie usiadł nie pojawiał się na boisku jako gracz z ławki.
Mich jest wychowankiem Bałtyku Koszalin. W CV ma grę w: Polonii Warszawa (drużyny młodzieżowe), Escoli Varsovii Warszawa oraz Olimpii Grudziądz.
fot. ŁKS Łomża