Nowym zawodnikiem ŁKS-u został Kamil Niewiadomski.
22-letni obrońca ostatni sezon spędził w drugoligowej Olimpii Grudziądz. Wychowanek Polonii Warszawa występował w drużynach młodzieżowych Escoli Varsovii Warszawa. W tym klubie miał okazję zadebiutować w dorosłej piłce.
W CV ma grę w: Stomilu II Olsztyn, Miedzi II Legnica. W rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 zaliczył 13 meczów (1018 minut) w drugoligowym Zniczu Pruszków. Zdobył jednego gola.
fot. ŁKS Łomża