Reklama

ŁKS Łomża. Karmański: Natalia zawsze mnie wspiera

04/05/2024 10:42

Dzisiaj o godz. 17:00 początek kolejnego meczu ŁKS-u. Łomżanie przed własną publicznością zagrają z Legią II Warszawa. 

ROZMOWA Z Filipem Karmańskim, zawodnikiem ŁKS-u Łomża
Kluczową postacią był trener Płuska
Jaki jest plan na najbliższe spotkanie?

- Plan jest jest prosty. Trzeba wygrać. Jesteśmy dobrze przygotowani, zarówno taktycznie jak i fizycznie. Mamy nadzieję, że przełoży się to na wynik.

Legia II Warszawa. Ostatnio ograli lidera z Grodziska Mazowieckiego...
- Na pewno gracze ze stolicy będą wymagającym rywalem. Mają swoje mocne strony, ale i słabe, które my chcemy wykorzystać.

Pozostaniecie niepokonaną ekipą w tym roku?
- Tak

Reklama

Jak to się stało, że trafiłeś do ŁKS-u?
- Klub przedstawił mi ciekawy pomysł na rozwój. No i kluczową postacią był trener Marcin Płuska, z którym już wcześniej pracowałem w Grudziądzu. To zaważyło, że zdecydowałem się na transfer do ŁKS-u.

Grałeś w różnych częściach kraju. Jak odnajdujesz się w Łomży?
- Bardzo dobrze. Jest tutaj super miejsce do życia.

Przeprowadziłeś się sam?
- Jest ze mną dziewczyna. Dla Natalii to też nie pierwsza przeprowadzka ze mną, więc bardzo jej dziękuje. Zawsze mnie wspiera.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości