Przez zespołem Tomasza Staniórskiego kolejny mecz o punkty w Klasie Okręgowej.
Zespół ŁKS-u II Łomża będzie chciał zanotować siódme zwycięstwo z rzędu. Nasza ekipa jest liderem "Okręgówki" z kompletem punktów. Ma o jeden mecz rozegrany mniej niż GKS Gródek, który w ostatniej kolejce uległ 2:4 Pomorzance Sejny.
Przed łomżanami mecz wyjazdowy z Pogonią Łapy. Początek spotkania o godz. 16:30. Przed tygodniem dzisiejsi rywale ulegli 0:2 Sokołowi Sokół.
A ŁKS II? Zmierzył się z Bocianem Boćki. Wygrał 10:3. Hat-trickami popisali się: Kijek i Proniewski. Dwa gole dołożył Kacprzyk, a po jednym Lesicki i Openchowski.
fot. Rafał Lesicki