W spotkaniu ŁKS-u z Victorią Sulejówek zadebiutował Krystian Puton. 32-latek pojawił się na boisku na ostatni kwadrans, zmieniając Bartosza Bernatowicza.
"Kris" jest wychowankiem Radomiaka Radom. Ma za sobą epizod w Lechu Poznań. Zaliczył dwa mecze w Młodej Ekstraklasie. Przez półtora roku grał w Orlętach Radzyń Podlaski, a następnie trafił do Wisły Puławy.
Występował w niej od sezonu 2018/2019. Z "Dumą Powiśla" wywalczył awans do II ligi. Na tym poziomie rozgrywkowym zaliczył 84 mecze, w których zdobył 8 goli. Gdy tylko był zdrowy, wybiegał na boisko w podstawowym składzie. Ba, był kapitanem zespołu.
Krystian Puton (nr 23) zadebiutował w barwach ŁKS-u.
fot. Gosiewski Fotografia