O godz. 13:00 pierwszy gwizdek spotkania Wisły II Płock z ŁKS-em Łomża.
Nasi zaczęli sezon od wygranej 1:0 z Pelikanem Łowicz. Przed tygodniem zremisowali 1:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
Podobnie wypadł beniaminek z Płocka. Wisła II zaczęła od remisu 1:1 z Victorią Sulejówek. Kilka dni temu "Nafciarze" cieszyli się z trzech punktów wywalczonych na boisku w Białymstoku. Dzisiejszy rywal ekipy Marcina Płuski triumfował 3:2.
fot. Gosiewski Fotografia