Przed piłkarzami ŁKS-u II Łomża spotkanie domowe.
Podopieczni Tomasza Staniórskiego w sobotę o godz. 20:00 zmierzą się z Bocianem Boćki. Będą murowanym faworytem do zwycięstwa. Biało-czerwoni rozpoczęli sezon w Klasie Okręgowej znakomicie. Po pięciu meczach mają komplet punktów. Zdobyli 22 bramki, a stracili zaledwie 3. Mają rozegrany o jeden mecz mniej od GKS-u Gródek, który jest liderem z 18 "oczkami" na koncie.
Przed tygodniem nasi wygrali 4:0 na boisku Żubra Drohiczyn. Dzisiejszy rywal uległ 0:2 Sokołowi Sokółka. Bocian jest przedostatni w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.
W tygodniu łomżanie doznali porażki w meczu Pucharu Polski. U siebie ulegli 1:2 Ruchowi Wysokie Mazowieckie. Dzisiaj szansa na powrót na zwycięską ścieżkę. Powodzenia.
fot. Rafał Lesicki