Przed nami mecz na szczycie w III lidze. Dzisiaj ŁKS Łomża podejmie Unię Skierniewice.
Goście są liderem w tabeli. W sześciu meczach zaliczyli pięć zwycięstw. Na koncie mają zaledwie jedną porażkę. Z kolei łomżanie czterokrotnie cieszyli się z triumfów, Do tego dołożyli remis oraz porażkę, która przytrafiła się tydzień temu. Nasi ulegli 0:2 GKS-owi Bełchatów.
- Będzie to ciężki mecz. Jesteśmy w dobrej formie i damy z siebie wszystko. Będziemy chcieli wygrać. Jedziemy do Łomży po trzy punkty - mówi Aghwan Papikjan.
30-letni gracz Unii przekonuje, że jego zespół to młoda i mocna ekipa, która z każdym meczem czuje się coraz mocniejsza. - Pokazują to nasze wyniki. Zrobimy wszystko, by utrzymać pozycję lidera - dodaje.
Zawodnik urodzony w Łodzi zdaje sobie sprawę, że jego zespół zagra z mocnym przeciwnikiem. - ŁKS to bardzo dobra drużyna, która posiada ciekawych graczy w składzie. Atutem jest również osoba trenera. Będziemy dobrze przygotowani i mam nadzieję, że po ciekawym spotkaniu będziemy mieli okazję do świętowania - kończy.