Godziny dzielą nas od pierwszego meczu o punkty w tym roku ŁKS-u II Łomża.
Podopieczni Wojciecha Pietruszewskiego zagrają u siebie z Vertą Suwałki. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę na godz. 17:00. W rundzie jesiennej rywale wygrali 2:1. - Był to nas pierwszy mecz w lidze. Brakowało nam zgrania, a niektórym doświadczenia na dużym boisku. Wówczas gra toczyła się głównie w środku pola. Suwalszczanie wykorzystali nasze dwa błędy i wygrali. Zdobyliśmy gola kontaktowego, ale zabrakło czasu, by doprowadzić do wyrównania - mówi Michał Pardo.
30-latek przyznaje, że w niedzielę ma być inaczej. - Chcemy się zrewanżować za porażkę z jesieni. Punkty muszą zostać w Łomży. Nie bierzemy pod uwagę innego scenariusza. Zapraszamy kibiców na nasz bój - dodaje napastnik ŁKS-u II.
O co zagrają łomżanie w tym sezonie. - W każdym spotkaniu walczymy o pełną pulę. Nie ukrywamy, że nadal wierzymy w awans. Nie patrzymy na nikogo, tylko sami na siebie. Przed drużyną jest cel, który chcemy zrealizować. Jak będzie? Czas pokaże - kończy autor 12 goli w pierwszej części sezonu.