Reklama

ŁKS Łomża. Pietruszewski: Liczymy, że nawiążemy walkę o awans

14/04/2024 11:53

To już dzisiaj. O godz. 17:00 piłkarze ŁKS-u II Łomża rozpoczną walkę o punkty w Klasie A.

- Plan jest taki, że chcemy zająć jak najwyższe miejsce w tabeli. Po rundzie jesiennej do lidera tracimy siedem punktów, ale po cichu liczmy, że nawiążemy walkę o awans - mówi Wojciech Pietruszewski.

Jego podopieczni zagrają z Vertą Suwałki. Jesienią rywale wygrali 2:1. - Wtedy mieliśmy dobre sytuacje bramkowe, które powinniśmy wykorzystać i wygrać spotkanie wyjazdowe. Do połowy marca byliśmy bardzo dobrze przygotowani do rundy rewanżowej. Teraz jako drużyna wypadliśmy z rytmu meczowego, ponieważ ruszyły wszystkie ligi z rozgrywkami i miałem problem z ustaleniem sparingów - dodaje.

Reklama

Opiekun ŁKS-u II nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Kamil i Dawid Skorupscy narzekają na drobne urazy. - Wierzę, że Szymon Ożarowski będzie w kadrze na mecz. Być może ze szkolenia wróci Adrian Mleczek. W trakcie leczenia jest Kamil Urbanowski, który w sparingu doznał złamania kości stopy - kończy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości