Reklama

ŁKS Łomża. Pindor: Dobrze trener powiedział, że za to spotkanie są do zdobycia tyle samo punktów, co za każde inne

28-letni pomocnik ŁKS-u Łomża o formie drużyny i nadchodzącym spotkaniu z Ząbkovią Ząbki

Przed tygodniem podopieczni trenera Marcina Sasala w efektownym stylu pokonali 3:0 Olimpię Elbląg. Dla wielu kibiców był to najlepszy mecz ŁKS-u Łomża w tym sezonie. Tak ocenia go również pomocnik zespołu, Sebastian Pindor.

- Ostatnie spotkanie w naszym wykonaniu było dobre. Dużo osób twierdzi, że był to nasz najlepszy mecz jak dotąd. Natomiast my jako zespół dążymy do tego, by taka gra była coraz bardziej powtarzalna. Nawet z takiego meczu można wyciągnąć wnioski, które pomogą nam się jeszcze poprawić - mówi zawodnik.

Reklama

Już dziś o 16:30 ŁKS Łomża zmierzy się na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki w starciu drużyn z ligowego czoła. Mimo wysokiej stawki spotkania, w szatni panuje spokój i koncentracja.

- Mecz z Ząbkami traktujemy jak każdy inny. Dobrze trener powiedział, że za to spotkanie są do zdobycia tyle samo punktów, co za każde inne. ŁKS Łomża w każdym meczu gra o trzy punkty - podsumowuje Pindor.

fot. Aneta Pogorzelska

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/09/2025 15:58
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości