Sebastian Zieleniecki i Marcin Kluska znaleźli się w 11 kolejki uSports!
Dwóch zawodników ŁKS-u zostało wyróżnionych. W miniony weekend biało-czerwoni wygrali 3:0 z Olimpią Elbląg. Kluska zdobył dwie bramki, zaś Zieleniecki ponownie znakomicie radził sobie w bloku obronnym.
Brawo!
fot. Aneta Pogorzelska