Spisywał się bardzo dobrze i zapracował sobie na transfer na zaplecze Ekstraklasy.
Miłosz Skowronek został zawodnikiem Chrobrego Głogów. 19-letni obrońca podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o dodatkowe 12 miesięcy.
Wychowanek Kurpika Kadzidło trafił do ŁKS-u przed startem rozgrywek w rundzie wiosennej z Kotwicy Kołobrzeg. Rozegrał 14 meczów (1175 minut).