Jeszcze chwila i zaczynamy kolejne emocje. Piłkarze ŁKS-u Łomża zagrają na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.
Biało-czerwoni są wiceliderem III ligi. Stało się tak po zwycięstwie Unii Skierniewice z Jagiellonią II Białystok. Ale spokojnie. Jeśli nasi triumfują w Bełchatowie, wrócą na pierwsze miejsce w tabeli.
Nasi w ostatnim występie wygrali 4:1 na boisku Jagiellonii II Białystok. Hat-trickiem popisał się Hubert Antkowiak. Gola dołożył Bartłomiej Olszewski. Bełchatowianie również cieszyli się z trzech punktów. Po golach: Artura Golańskiego, Łukasza Wrońskiego i Oliwiera Niklasa triumfowali 3:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki.
III LIGA
PROGRAM 6. KOLEJKI
(31.08., godz. 17:00)
GKS Bełchatów - ŁKS Łomża
Lechia - Victoria
Warta - Wisła
Mławianka - Stomil
Sokół - Legia II
MECZE ROZEGRANE
Unia - Jagiellonia II 2:1
Broń - Świt 2:1
GKS Wikielec - Pelikan 0:2
Wigry - Polonia 1:1
TABELA III LIGI

fot. Gosiewski Fotografia