Jeden zawodnik ŁKS-u znalazł się w Jedenastce kolejki Tygodnika Piłka Nożna.
Wśród nominowanych znalazł się Adrian Bielka. 20-latek zdobył dwa gole w wygranym 3:1 spotkaniu z Concordią Elbląg. Gracz, który przed rundą przeniósł się do biało-czerwonych z Avii Świdnik stanowi ważne ogniwo w ekipie Marcina Płuski.
Pomocnik ŁKS-u zagrał na wiosnę w 12 meczach (737 minut) i zdobył sześć bramek. Obejrzał jedną żółtą kartkę. Dla niego to trzecie wyróżnienie w tej rundzie.
fot. Gosiewski Fotografia