Znakomita wiadomość dla wszystkich kibiców biało-czerwonych. Patryk Zych został nowym zawodnikiem ŁKS-u Łomża.
26-letni napastnik przez ostatnie półtora roku reprezentował barwy Mazovii Mińsk Mazowiecki. W sezonie 2024/2025 w czwartoligowych rozgrywkach zdobył aż 32 bramki i był trzecim strzelcem w stawce.
Wychowanek Drukarza Warszawa przez lata grał w drużynach młodzieżowych Polonii Warszawa, z roczną przerwy na występy w stołecznej Sarmacie. W sezonie 2017/2018 zadebiutował w pierwszej drużynie "Czarnych Koszul". Po rocznym wypożyczeniu wrócił do Polonii, a następnie reprezentował barwy Ząbkovii Ząbki oraz przez pół roku grał w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Po pół roku stacjonował w Unii Janikowo i MKS-ie Piaseczno, zaś sezon 2022/2023 spędził w Ząbkovii Ząbki.
Ofensywa ŁKS-u Łomża będzie niezwykle silna. Warto pamiętać o: Hubercie Antkowiaku oraz koledze Zycha - Cezarym Sauczku.
fot. ŁKS Łomża