Świetne wieści dla całej społeczności łomżyńskiej piłki.
Kontrakt z ŁKS-em przedłużył Adrian Bielka. Akurat dzisiaj obchodzi 21. urodziny. Pomocnik urodzony w Warszawie trafił do biało-czerwonych przed startem rundy wiosennej. Okazało się, że było to strzał w dziesiątkę.
Bielka z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem. Rozegrał 14 meczów (892 minuty) i zdobył aż osiem goli. W ostatnim czasie był sprawdzany w pierwszoligowym Górniku Łęczna. Ku uciesze łomżan, zostaje z nami na najbliższy sezon.
100 lat w zdrowiu.
fot. Gosiewski Fotografia