Znamy gracza, który trafił do Jedenastki kolejki Tygodnika Piłka Nożna.
Wśród nominowanych znalazł się Adrian Bielka. 20-latek rodem z Warszawy po raz pierwszy znalazł się w zestawieniu. W ostatnim spotkaniu pomocnik ŁKS-u zdobył gola oraz zaliczył asystę przy trafieniu Huberta Antkowiaka.
Bielka w pierwszej części sezonu występował w Avii Świdnik. Zagrał w siedmiu meczach (142 minuty) i zdobył jedną bramkę. W ŁKS-ie już teraz ma na koncie siedem występów (347 minut) i debiutanckie trafienie na koncie. Będzie tylko lepiej!
- Zawsze miło dostać wyróżnienie. Cieszę się z tego, ale to zasługa całej drużyny. Pracujemy na siebie nawzajem. W tej kolejce akurat ja zostałem doceniony, ale to już przeszłość. Skupiam się na następnym meczu. Najważniejsze jest dobro zespołu - mówi.
fot. Gosiewski Fotografia