Reklama

ŁKS Łomża. To nie był mecz ekipy Marcina Sasala

Mecz na szczycie i druga porażka ŁKS-u Łomża.

Podopieczni Marcina Sasala ulegli 0:2 Ząbkovii Ząbki. Łomżanie ulegli 0:2 liderowi. Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy w 6 minucie objęli prowadzenie po strzale głową z bliska Oskara Wojtysiaka. Ten sam zawodnik ustalił wynik zawodów. 

Zespół Tomasza Grzywny zanotowali siódmą wygraną w sezonie. Dla naszych to druga przegrana w bieżących rozgrywkach. Mimo porażki biało-czerwoni pozostaną na drugim miejscu w tabeli. Do ŁKS-u z dorobkiem 18 punktów będzie mogła dołączyć Warta Sieradz, która w sobotę zagra u siebie z Legią II Warszawa. Sieradzanie muszą wywalczyć trzy punkty.

Reklama

Przed ŁKS-em mecz u siebie. 20 września o godz. 15:00 Adrian Olszewski i spółka zmierzą się z Wigrami Suwałki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości