Przed zespołem Marcina Płuski pierwszy test.
W sobotę o godz. 13:30 piłkarze ŁKS-u Łomża zagrają premierowe starcie sparingowe. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Pierwszy mecz u siebie już 10 lipca. Do Łomży przyjedzie KS Śniadowo.
Z kolei 13 lipca nasi podejmą Znicz Biała Piska. Na 20 lipca zaplanowane jest domowe starcie z Ursusem Warszawa. Przed startem ligi Kamil Wenger i spółka jeszcze dwukrotnie wystąpią przed własną publicznością: 27 lipca ze Stomil Olsztyn oraz 3 sierpnia z KS-em CK Troszyn. Wyjątkiem będzie wyjazdowy bój z Pogonią Siedlce.
fot. ŁKS Łomża