Znamy pierwsze nazwisko zawodnika, który nie będzie występował w ŁKS-ie Łomża.
Na przenosiny w rodzinne strony zdecydował się Piotr Azikiewicz. 29-latek występował w biało-czerwonych barwach przez rok. Zaliczył 17 meczów (1062 minut). W drugiej części zmagał sie z urazem, który nie pozwalał mu na regularne granie.
"Azik" został graczem Górnika Polkowice. To ekipa, która zajęła czwarte miejsce w III lidze w gr. III. Powodzenia.
fot. ksgornik.eu