Reklama

ŁKS Łomża. W nowym sezonie bez pomocnika

20/06/2024 10:12

Znamy pierwsze nazwisko zawodnika, który nie będzie występował w ŁKS-ie Łomża.

Na przenosiny w rodzinne strony zdecydował się Piotr Azikiewicz. 29-latek występował w biało-czerwonych barwach przez rok. Zaliczył 17 meczów (1062 minut). W drugiej części zmagał sie z urazem, który nie pozwalał mu na regularne granie.

"Azik" został graczem Górnika Polkowice. To ekipa, która zajęła czwarte miejsce w III lidze w gr. III. Powodzenia.

fot. ksgornik.eu

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości