Wielki dzień dla Wiktora Walczaka. Gracz ŁKS-u zdobył pierwszego gola w tym sezonie.
23-latek wychowanek klubu otworzył wynik starcia z Jagiellonią II Białystok. Ostatecznie nasi triumfowali 3:0. - Trafienie? To niesamowite uczucie. Zdobyłem premierową bramkę w swoim klubie, w dodatku w starciu derbowym - mówi Wiktor.
Walczak przyznaje, że zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie. - To był nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Zwłaszcza w drugiej połowie. Pierwsza część była wyrównana. Jagiellonia II miała więcej posiadania piłki, ale finalnie to my byliśmy lepsi - dodaje.
Wychowanek klubu niedawno miał urodziny. Teraz trafił po raz pierwszy w III lidze. - Swoją radość dedykuję rodzinie. Mało ważne, czy gramy w Sieradzu czy w Wikielcą. Są na każdym meczu. Dedykacja płynie w stronę mamy Miry, taty Mateusza i siostry Aleksandry - kończy.