Reklama

ŁKS Łomża. Wenger: Dzięki żonie mogę być częścią ŁKS-u

27/04/2024 20:27

Zespół Marcina Płuski wygrał szósty mecz na wiosnę. Dzisiaj biało-czerwoni ograli 1:0 Olimpię Zambrów. Zapraszamy na rozmowę z autorem jedynego gola.

ROZMOWA Z Kamilem Wengerem, obrońcą ŁKS-u Łomża
Musimy być rozliczani za to, na co mamy wpływ
Jak podsumujesz spotkanie?

- Mieliśmy dobrze przeanalizowanego przeciwnika i po raz kolejny bardzo dobrze dobrany plan na mecz. W dużej części mieliśmy kontrolę nad spotkaniem. Były momenty, które musimy poprawić ale konsekwencja, determinacja, dyscyplina, wiara to są cechy, które muszą być naszą tożsamością.
Komu dedykujesz pierwsze trafienie w nowym klubie?
- Rzadko strzelam gole. Raczej jestem od bronienia dostępu do własnej bramki. Za to jestem rozliczany. Dzisiaj znalazłem się w polu karnym i trafiłem. Jeśli jest już taka okazja to chciałbym zadedykować gola osobie, która nigdy we mnie nie zwątpiła, mimo ostatniej sytuacji, jaką miałem w poprzedniej ekipie. Mam na myśli żonie, bo dzięki niej mogę być częścią ŁKS-u.
Patrząc na tabelę rundy wiosennej, jesteście najlepiej punktującym zespołem. Chciałoby się tak od początku sezonu...
- Uważam, że musimy być rozliczani za to, na co mamy wpływ, a mamy wpływ na to co jest budowane od stycznia.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości