Reklama

ŁKS Łomża. Wenger: Po ostatnim meczu zdradzimy tajemnicę

11/05/2024 22:00

Wiosną zespół z Łomży gra jak z nut. W sobotę ponownie triumfował. ŁKS nie dał większych szans Pelikanowi Łowicz, zwyciężając aż 5:1.

ROZMOWA Z Kamilem Wengerem, obrońcą ŁKS-u Łomża

Jestem pod wrażeniem ludzi, którzy są zaangażowani w ten projekt

Gdybym powiedział, że wygracie różnicą czterech goli, Uwierzyłbyś?

- Cieszy realizacja planu, który mieliśmy założony na ten mecz. Wszyscy pracowali mocno na takie zacne zwycięstwo i jest to nagroda za naszą pracę, jaką wykonujemy w tygodniu.

Jak podsumujesz spotkanie?

- Mecz był ciężki, specyficzny ze względu na boisko, które było małe i dość nierówne. Nie narzekaliśmy. Szybko przystosowaliśmy się do panujących warunków. Efekt? Wracamy do Łomży z kompletem punktów

Reklama

Wiadomo było, że wiosną będziecie mocniejsi, ale chyba każdego z Was przerosło in plus punktowanie?

- Jesteśmy ambitnymi ludźmi i takie podejście zaszczepił w nas sztab szkoleniowy. Cały klub pracuje na to, aby w Łomży była moda na piłkę. Jestem pod wrażeniem ludzi, którzy są zaangażowani w ten projekt. Robią to z pasji i widać efekty.

Siódme miejsce na koniec sezonu. Bierzesz w ciemno?

- Mamy swój cel, który ustaliliśmy wewnątrz sztabu, wewnątrz zespołu. Podkreślam, jesteśmy ambitnymi ludźmi i chcemy być jak najwyżej w tabeli. 

Reklama

Zdradzisz rąbek tajemnicy?

- Po ostatnim meczu w sezonie (śmiech - przyp. red.).

fot. Gosiewski Fotografia

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/05/2024 10:15
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości