Dzisiaj o godz. 17:00 kolejny mecz o punkty piłkarzy z Łomży.
ŁKS zagra na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W tym momencie biało-czerwoni są w drodze w stronę stolicy. Ekipa Marcina Płuski wierzy w sukces.
- Często o wyniku decyduje przygotowanie w mikrocyklu, plan na mecz, realizacja określonego planu oraz dyspozycja dnia. W tym tygodniu zrobiliśmy jako drużyna wszystko, aby jak najlepiej być przygotowanym do spotkania - mówi Kamil Wenger.
32-letni defensor liczy na dobry wynik. - Porażka? Takich myśli nie bierzemy pod uwagę. Chcemy wygrywać, być jak najwyżej w tabeli. Mamy swoje cele, które realizujemy krok po kroku, z meczu na mecz. Trzymajcie kciuki. Postaramy się po raz kolejny sprawić radość naszym fanom - dodaje.
fot. Gosiewski Fotografia