Już wcześniej informowaliśmy o tym, iż nowy kontrakt z ŁKS-em przedłużył Kamil Wenger.
32-letni obrońca związał się z łomżyńskim klubem na kolejne 12 miesięcy. - W tym klubie czuję się bardzo dobrze. Trafiłem na dużo życzliwych ludzi, czy to w klubie, czy na trybunach, jak również ludzi nie związanych z piłką. W mniejszych miejscowościach żyje się spokojniej i w stu procentach można skupić się na piłce - mówi Kamil Wenger.
Kapitan ŁKS-u przyznaje, że rozmowy o pozostaniu w ŁKS-ie poszły bardzo sprawnie. - Obopólnie byliśmy zadowoleni z pracy, jaka została wykonana w rundzie wiosennej. Dłużej musiałem negocjować z żoną. Dzięki ludziom z klubu, w Łomży jestem ze swoimi najbliższymi - dodaje.
Wenger zdradził również, jak wyglądał jego urlop. - Mamy taką małą tradycję, że co roku z dziećmi jedziemy na Energylandii. Jest czas, by się wyszaleć. Drugi wyjazd był już spokojniejszy. Większą rodziną udaliśmy się nad nasze morze. Były chwile, by wypocząć i naładować baterię - kończy.
fot. Gosiewski Fotografia