Piękna pierwsza połowa w wykonaniu ŁKS-u Łomża! Podopieczni Marcina Sasala zaskoczyli kibiców podczas wyjazdowego spotkania z GKS-em Bełchatów, prowadząc po 45 minutach aż 3:0.
W 25. minucie wynik meczu otworzył Dawid Dzięgielewski, który efektownym strzałem głową wpakował piłkę do bramki gospodarzy. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Hubert Antkowiak, pewnie wykorzystując rzut karny.
To jednak nie był koniec dobrej gry biało-czerwonych. W 35. minucie Cezary Sauczek precyzyjnym uderzeniem z około 17 metrów ustalił wynik pierwszej połowy na 3:0 dla ŁKS-u Łomża.
Druga połowa meczu rozpocznie się lada moment, a kibice mogą być pewni, że emocji nie zabraknie.
fot. ŁKS Łomża