Reklama

ŁKS Łomża zadowolony ze współpracy z Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej [VIDEO i FOTO]

14/06/2018 10:42

Dzisiaj przy ul. Zjazd odbyła się konferencja prasowa w związku z półmetkiem kadencji zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Jego przewodniczący Sławomir Kopczewski i Łukasz Uściłowski prezes ŁKS-u Łomża podkreślili, że w dalszym ciągu liczą na tak dobrą, jak dotychczas współpracę pomiędzy związkiem a klubem, oraz miastem Łomża.

Swoją wdzięczność wyraził zarządzający ŁKS-em Łukasz Uściłowski, m.in. za pomoc w organizacji turnieju piłkarskiego Łomża Cup oraz za codzienną współpracę na linii związek – ŁKS.

– Nie będzie w tym odrobiny przesady. Telefon prezesa Kopczewskiego jest dla mnie dostępny siedem dni w tygodniu, praktycznie przez 24 godziny na dobę. Chciałbym z tego miejsca panu prezesowi podziękować, za to, że wspiera piłkę nożną w Łomży – mówił na konferencji prezes ŁKS-u Łomża.

Sławomir Kopczewski podkreślił, że udało się ustabilizować trudną sytuację finansową związku. Zwrócił też uwagę, że zarząd postawił na poprawę współpracy z samorządami, promocję i szkolenia młodzieży oraz naprawę finansów związku.

Reklama

- Wprowadziliśmy program oszczędnościowy. Ograniczyliśmy wydatki. Zmieniliśmy siedzibę na mniejszą i tańszą. Szczegółowo analizowaliśmy zasadność wszystkich wydatków, które są przez nas podzielone. Zastaliśmy brak płynności finansowej, co udało nam się naprawić przez dwa lata – podsumował połowę kadencji Sławomir Kopczewski.

Po zmianie zarządu w Podlaskim Związku Piłki Nożnej zorganizowane zostały w Łomży mecze reprezentacji Polski do lat 15 i 16. W ubiegłym roku na stadionie ŁKS-u zagrała pierwsza reprezentacja Polski kobiet.

Reklama

- Mam też jedną niespodziankę, która myślę, że w październiku odbije się dużym echem – tymi słowami zarządzający Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej zapowiedział kolejny mecz pierwszej reprezentacji kobiet, który jesienią odbędzie się na łomżyńskim stadionie.

Sławomir Kopczewski w czerwcu 2016 roku zastąpił na stanowisku prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Witolda Dawidowskiego, który sprawował tę funkcję od 16 lat.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości