Reklama

ŁKS Łomża. Zieleniecki: Nie ma co pompować balonika

09/07/2024 13:08

Nowym zawodnikiem biało-czerwonych został Sebastian Zieleniecki. 29-letni obrońca ostatnio występował w III lidze niemieckiej w barwach Hallescher FC.

- Skontaktował się ze mną trener Marcin Płuska. W przeszłości mieliśmy przyjemność współpracować ze sobą. Przedstawił mi projekt na ten sezon, najbliższą przyszłość. Przekonał mnie i zdecydowałem podpisać się pod jego myślą. Dogadaliśmy się. Szkoleniowca zawsze uważałem za dobrego fachowca i cieszę się, że będziemy pracować w jednym klubie - mówi Sebastian Zieleniecki. 

29-latek podkreśla, że wraz z zespołem chce powalczyć o jak najwyższe miejsce w lidze. - Wyznaję zasadę, że liczy się każdy kolejny mecz. Wiem, jaki jest potencjał w zespole z Łomży. Miasto, klub zasługują na wyższą klasę rozgrywkową, ale nie ma co pompować balonika - dodaje.

Reklama

Zieleniecki obecnie jest sam w Łomży. - Wkrótce to się zmieni. W sobotę przyjeżdża żona wraz z synem - mówi.

12 lat temu Sebastian wraz z reprezentacją Polski wywalczył 3-4 miejsce podczas Mistrzostw Europy U-17. Biało-czerwoni rywalizowali m.in. z: Niemcami. Holandią. - W zespole zachodnich sąsiadów grali: Niklas Sule (Borussia Dortmund) czy Leon Goretzka (Bayern Monachium), zaś w "Oranje" m.in. Nathan Ake, który do teraz występuje w reprezentacji, a gra w Manchesterze City - kończy.
 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/07/2024 17:35
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości